طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت

در روزگاری که حتی شبکه‌های اجتماعی از شما لینک و آدرس سایت می‌خواهند تا شمارا معتبر بدانند و بعضاً مشاهده می‌شود که برای کاربران پرمخاطب خود قابلیت دسترسی بیشتر به سایت شخصی و نمایش و تبلیغ آن از طرق مختلف قرار می‌دهند.

برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار اینترنتی موفق و انجام فرایندهای دیجیتال مارکتینگ، داشتن یک وب‌سایت اولین و مهم‌ترین اقدامی است که باید انجام دهید. یک وب‌سایت حرفه‌ای می‌تواند روند دیجیتال مارکتینگ شمارا ساده‌تر و حتی کم‌هزینه‌تر کند.

حالا چه می‌شود اگر به شما بگوییم ما بدون ایجاد فرایند پیچیده و البته با هزینه‌های بسیار کم یا بهتر بگویم کمتر از سایرین برای شما سایت طراحی می‌کنیم.

خدمات سینکپ در حوزه طراحی سایت و سئو

سینکپ در بخش طراحی سایت فعالیت‌های زیر را انجام می‌دهد:

  • طراحی استاتیک (ثابت)
  • طراحی داینامیک‌ (‌پویا‌)
  • طراحی سایت فلش
  • پورتال‌ها (Portal)
  • طراحی با وردپرس
  • تسلط بر زبان‌های برنامه‌نویسی PHP، ASP، net  و …
  • ریسپانسیو
  • و …
طراحی سایت سینکپ

سئو چیست؟

سئو یعنی وقتی مردم موضوع خدمات یا محصولات شمارا در گوگل جستجو می‌کنند، سایت شما در صدر نتایج نمایش داده شود. سئو بهترین، قوی‌ترین و البته هوشمندانه‌ترین اقدامی است که می‌توانید برای مارکتینگ و برندینگ سایت خود انجام دهید.

سئو مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و تاکتیک‌هایی است که مدیران وب‌سایت‌ها مورداستفاده قرار می‌دهند تا بتوانند جایگاهی را در صفحه اول گوگل به خود اختصاص دهند.
سئو و حضور در صفحه اول گوگل موضوعی است که در سال‌های اخیر بسیار موردتوجه قرارگرفته است چراکه تأثیر بسیار محسوسی درروند برندینگ و جذب مشتری دارد.

اگر بخواهیم یک تعریف کلاسیک و لغوی از سئو ارائه کنیم، سئو یا SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است، به معنای بهینه کردن سایت برای موتورهای جستجو که البته این عبارت را بیشتر به‌عنوان بهینه کردن سایت برای گوگل» هم استفاده می‌کنند.

هدف سئو کمک به وب سايت‌ها در به دست آوردن محل بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و کلمات کليدي واردشده توسط کاربران است.

نمايش دادن بيشترين صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوي جستجوي واردشده داراي مزاياي زيادي هم براي کاربر و هم براي موتور جستجو است که در آن کاربر بيشترين نتايج مرتبط جستجو شده را پيدا مي‌کند و موتور جستجو قابل‌اعتماد مي‌شود چراکه الگوريتم آن بيشترين صفحات مرتبط را نشان مي‌دهد.

پیشنهاد می‌کنم حتما قبل از سفارش پلن‌ها، پرسشنامه طراحی سایت را پر کنید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

پلن های پیشنهادی

سوالی که همیشه ذهن مشتریان را مشغول کرده این است که با چه هزینه‌ای می‌توانند یک وب‌سایت داشته باشند.

البته پاسخ این سوال به المان‌های زیادی وابسته است اما ما یکی از چهار روش زیر را برای شروع به شما پیشنهاد می‌کنیم:

5/5 - (16 امتیاز)